PAMUKKALE TURU

PAYLAŞ
Hareket Noktaları
6-12 Yaş Çocuk Fiyatlandırması
(kişi başı)
Tur Kategorisi
AFRODISIAS ANTİK KENTİ-HİERAPOLİS ANTİK KENTİ-KARAHAYIT PAMUKKALE – BULDAN
1 Gece 2 Gün
329.00

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

*07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilir.

*Paket tur programı kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

*Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

*Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

PAMUKKALE TURU

AFRODISIAS ANTİK KENTİ-HİERAPOLİS ANTİK KENTİ-KARAHAYIT

PAMUKKALE – BULDAN

HİERAPARK THERMAL & SPA DELUXE HOTEL 

Şifalı Suların Mucize Dünyasında Doğa Ve Huzur Sizi Bekliyor!

Türk Hamamları, Buhar Odası, Sauna, Kapalı Havuzlar, Açık Havuzlar, Açık Çocuk Havuzu, Yarı Açık Termal Havuz, Hiera Aqua Park!

 

 

1 Gece 2 Gün 

Tur Programı

 1. Gün:

Sabah saat 06:45’da Mavişehir Mavibahçe Avm Önü, 06:50 Bostanlı İskele önü, 06:55 Karşıyaka Acenta Önü, 07:00’de Girne Yunuslar Mavikule, 07:05 Girne Tatilbudur önü, 07:10 Girne MC Donald’s Karşısı, 07:30 Bornova E.Ü.H Önü 07:45’de Üçyol Pizza Pizza, 07:50 Susuz Dede Durak, 08:00’da Üçkuyular Opet önünden misafirlerimizi aldıktan sonra keyifli yolculuğumuza başlıyoruz.

Yolda önceden belirlenen uygun bir tesiste kahvaltımızı yaptıktan sonra rehberimizin keyif dolu sohbeti eşliğinde Afrodisyas Antik Kenti’ne ulaşıyoruz. 1960 yılında ünlü fotoğrafçı Ara Güler’in macera dolu bir seyahati esnasında tesadüfen keşfettiği, dönemin ünlü arkeologlarından Kenan Erim’in kazılarını başlattığı ve ömrünü adadığı Afrodisyas kenti, adını aldığı tanrıça Afrodit’e adanmış tapınağı, barındırdığı zengin kalıntıları ve benzersiz buluntuları ile sizi şaşkınlığa uğratacak. Detaylı bir şekilde yapacağımız ören yeri gezimizin ardından öğle yemeği için restorantımıza gidiyor ve yörenin meşhur Karacasu Pidesinin tadına bakıyoruz. Ardından kısa bir yolculuk yaparak otelimizin bulunduğu Karahayit mevkiine ulaşıyoruz ve otelimize yerleşerek dinlenmeye çekiliyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. HİERAPARK THERMAL & SPA DELUXE HOTEL

 

 1. Gün:

Sabah otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Turumuza, Türkiye’de UNESCO dünya miras listesinde ki 16 benzersiz noktadan birisi olan, hem Bergama Krallığı döneminde iyileştirme merkezi olarak kullanılan Hierapolis Antik Kenti ile kültürel; hem de bembeyaz traverten oluşumları ile doğal bir güzellik olan Pamukkale ile başlıyoruz. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz ören yeri gezisi esnasında terasları en güzel seyir noktasından fotoğraflıyor ve ardından ismini Mısır’ın güzelliği ile meşhur kraliçesi Kleopatra’dan alan, doğal bir oluşumun insan eliyle buluşmasından ortaya çıkmış Antik Havuz’u ziyaret ediyoruz. Ören yeri gezimizin ardından Pamukkale’den ayrılarak, özellikle Osmanlı Dönemi’nde meşhur el dokumaları ile adından sıkça bahsettirmiş Buldan’a gidiyoruz. Burada geçireceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Buldan bezi alışverişi yapabilir, dileyenler tarihi sokaklarda dolaşarak o güzel Osmanlı dokusunu fotoğraflayabilir. Ardından İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz ve Alaşehir-Salihli yolunu takip ederek İzmir ‘e ulaşıyoruz. Bir sonraki ROVERTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

TUR VE OTELE DAİR BİLGİLER:

 -Termal havuz, açık havuz, kapalı havuz, çocuk havuzu ve çocuklar için aquapark bulunmaktadır.

-Tüm odalarımızda ICD ekran uydu TV, küvetli banyo, balko klima, özel eşya kasası, fön makinası ve telefon bulunmaktadır.

-Günümüz iletişiminde büyük önem taşıyan internet, kablosuz olarak tüm odalarımızda ve tesisimizin her alanında 50mb hızında ücretsiz kullanımınıza sunulmuştur.

SPA & WELLNESS

– Türk Hamamları

– Buhar Odası

– Sauna

– Kapalı Havuzlar

– Açık Havuzlar

– Açık Çocuk Havuzu

– Yarı Açık Termal Havuz (Doğal sıcaklıkları 20 derecenin üzerinde olan, litrelerinde 1 gr’ın üzerinde çözülmüş mineral bulunan termal sular insan sağlığı için şifa kaynağıdır. Solunum sistemi, kas ve iskelet sistemi, cilt, kalp ve dolaşım sistemi, mide – bağırsak metabolizma hastalıkları gibi birçok rahatsızlık için destekleyici ve tamamlayıcı tedavi unsurudur.

– Hiera Aqua Park

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • 4* Hotelde 1 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)
 • Seyahat Sigortası
 • Rover Tur yol ikramları
 • Rover Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Termal Havuz , Türk hamamı,Jakuzi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Masaj , Sauna,Spa,
 • Otelin belirlediği ücretli aktiviteler masaj vb.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (06:45)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (06:50)
 • KARŞIYAKA ANIT (07:00)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (07:05)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (07:05)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (07:10)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (07:30)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (07:50)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (07:50)
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (08:00)

Tur Hareket Tarihleri:

 Kemal Paşa Cad. No:74/Z-1 Karşıyaka/İZMİR

 (0232) 332 19 12

 info@roverturizm.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
© 2020 Rover Turizm. Tüm hakları saklıdır