ESKİŞEHİR-BEYPAZARI TURU

PAYLAŞ
Hareket Noktaları
6-12 Yaş Çocuk Fiyatlandırması
Bilgi Alınız. (kişi başı)
Tur Kategorisi
BEYPAZARI KONAKLAMA FARKI İLE!
3 Gece 3 Gün
579.00

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

*07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilir.

*Paket tur programı kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

*Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

*Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

ESKİŞEHİR- BEYPAZARI

Hıdırlık Tepesi- Alaeddin Sokak- Yaşayan Müze- Kent Park- Sazova Bilim Kültür Parkı- Şelale Park-  Balmumu Heykel Müzesi-  Odun Pazarı Evleri- Cam Müzesi- Tarihi Odun Pazarı Evleri- Kurşunlu Külliyesi

BEYPAZARI KONAKLAMA FARKI İLE !

BAĞEVİN’de YEMEKLİ EĞLENCE DAHİL !

Tur Programı

1. Gün: 

Akşam 22.30 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 22.35 Bostanlı İskele önü, 22.40 Karşıyaka Anıt, 22.45 Girne Yunuslar Mavikule, 22:50 Girne Mevlana otobüs durağı önü, 22:55 Girne MC Donald’s karşısı, 23:15 Üçyol Pizza pizza, 23.20Susuz Dede durak, 23.25 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önü, 23:50 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra seyahatimize başlıyoruz.  Sabah kahvaltımızı Beypazarı İnözü vadisinde dere kenarında doğa ile iç içe aldıktan sonra, Beypazarı gezimize başlıyoruz. Hıdırlık Tepesi gezilerimizi ve Alaeddin Sokak’ta alışverişlerimizi yapıyoruz. Dileyen misafirlerimiz verilen serbest zamanda Beypazarı’nın yöresel yemeklerini öğle yemeğimizde tattıktan sonra, Beypazarı’nın etnografik tarihini canlı örneklerle bize sunan Yaşayan Müze’yi ziyaret edebilirler. Sonrasında Beypazarı’ndaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi Bağevi’nde yöresel tatlar eşliğinde muhteşem bir fasıl ile eğlenerek alıyoruz. Konaklama otelimizde. 

 

2. Gün: 

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra, rotamızı Eskişehir’e çeviriyoruz. Öncelikle Eskişehir’in değişen yüzünün kanıtı olan parkların öncüsü Kent Park’a gidiyoruz, özellikle nehir kenarına yapılan plajı görüp sonrasında, Sazova Bilim Kültür Parkı’na devam ediyoruz. Eskişehir’in, Sazova Mahallesi’nde, 400 bin metrekare alana kurulu Sazova Bilim-Sanat ve Kültür Parkı’nda; Nuh’un Gemisi’nin yanı sıra, 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan buharlı mini tren, çocuk oyun alanları, hayvanat bahçesi, bilim ve deney müzesi, konser alanları, amfitiyatro bulunmaktadır. Burada Masal Şatosu’nu, Korsan Gemisi’ni, Nuh’un Gemisi’ni ve göleti geziyor ve ardından Şelale Park’a çıkarak Eskişehir’i panoramik olarak fotoğraflıyor ve manzara eşliğinde çaylarımızı yudumluyoruz. Eskişehir kent turumuzun ilk etabını tamamladıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. Gün: 

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra, Eskişehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in Eskişehir’e kazandırdığı ve “Madam Tussaud” müzesinin Türkiye’deki ilk örneği olan, yerli yabancı 196 kişinin heykelinin yer aldığı Balmumu Heykel Müzesi’ni geziyoruz. Aynı mevkide yer alan Tarihi Odun pazarı Evleri, Cam Müzesi, Kurşunlu Külliyesi ve Camii’ni, rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra,  Atlıhan  El Sanatları Çarşısı’nda lületaşı alışverişlerimizi yapıyor, tarihi fırından cevizli haşhaşlı ekmek  alışverişlerimizi yapıyoruz. Ardından, şehrin  en güzel noktası olan Porsuk Çayı‘nda tekne turumuzu yapıyoruz. Eskişehir’den ayrılarak keyifli bir dönüş yolculuğu sonrasında nadide şehrimiz İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki Rover Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Kalkış Yerleri:

  • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (22:30)
  • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (22:35)
  • KARŞIYAKA ANIT (22:40)
  • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (22:45)
  • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (22:50)
  • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (22:55)
  • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (23:15)
  • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (23:20)
  • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (23:25)
  • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (23:50)

 

 Kemal Paşa Cad. No:74/Z-1 Karşıyaka/İZMİR

 (0232) 332 19 12

 info@roverturizm.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yeni Turlardan İlk Sizin Haberiniz Olsun!

 (0232) 323 73 73

 info@roverturizm.com.tr

© 2021 Rover Turizm. Tüm hakları saklıdır