ANKARA ANITKABİR TURU

PAYLAŞ
Hareket Noktaları
6-12 Yaş Çocuk Fiyatlandırması
(kişi başı)
Tur Kategorisi
ANKARA ANITKABİR TURU
2 Gece 2 Gün
329.00

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

*07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilir.

*Paket tur programı kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

*Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

*Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

ANKARA – ANITKABİR

ATATÜRK’Ü ANMA GEZİSİ!

KURTULUŞ SAVAŞI MÜZESİ-ANKARA KALESİ-ANADOLU MEDENİYETLER MÜZESİ-BÜYÜK MİLLET MECLİSİ-ETNOĞRAFYA MÜZESİ

 

 

09-11 Kasım  / 2 Gece 2 Gün

Tur Programı

 1. Gün:

Akşam saat 23:00 de Mavişehir Mavibahçe önü, 23:05 Bostanlı İskele önü,23:10 Karşıyaka Anıt, 23:20 Girne Yunuslar,23:25 Girne Tatilbudur,23:30 Girne Hale Pastanesi,23:45 Üçyol Pizza Pizza,23:55 Susuz Dede, 24:00 Üçkuyular Opet, 00:20 Bornova E.Ü.H önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Kula ve Afyon’daki uygun tesislerde vereceğimiz molalarımız sonrasında Başkentimiz ANKARA’ ya ulaşıyoruz. Sabah Kahvaltısını uygun bir tesiste aldıktan sonra TÜRK Kurtuluş Savaşının, devrimlerinin Önderi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün Anıttepe’de bulunan anıt mezarına ANITKABİR’e gidiyoruz. Atamızın mozolesine (İsteğe bağlı) çelenk koyuyor ve Saygı duruşumuzu yaptıktan sonra, Anıtkabir’de Atatürk’ün mozolesinin bulunduğu Şeref Salonu’nun altındaki üç bin metrelik sütunlu alanda bulunan 2002 yılında ziyarete açılmış olan KURTULUŞ SAVAŞI MÜZESİNİ geziyoruz. Anıtkabir ve Kurtuluş Savaşı Müzesi ziyaretimiz sonrasında Altındağ’a gidiyoruz ve Ankara Kalesi’ne çıkıyoruz. Ankara Kalesi’nde fotoğraflarımızı çekip rehberimizin anlatımlarıyla tarihin derinliklerine küçük bir yolculuk yaptıktan sonra, zaman makinesinde yolculuğumuza devam ediyoruz ve bu kez kale yakınlarında bulunan, Anadolu’da yaşamış medeniyetlere ait eserlerin sergilendiği, kendine özgü koleksiyonlarıyla Dünya’nın sayılı müzeleri arasında yer alan ANADOLU MEDENİYETLERİ MÜZESİ ‘ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz ve gerekli bilgileri alıyoruz. Öğlen yemeğimiz için Serbest zaman sonrasında Ankara’nın ilk kuruluş yeri olan Ulus semtine gidiyoruz. Ulus meydanında bulunan 1. Türkiye Büyük Millet Meclisini yani eski meclisi ve müzesini geziyoruz daha sonra 2. T.B.M.M’yi geziyor ve otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

 1. Gün:

Sabah Kahvaltımızı Açık Büfe olarak aldıktan sonra Otelimizden ayrılıyoruz ve ETNOĞRAFYA MÜZESİ’NE gidiyoruz. Rehberimiz eşliğinde Etnoğrafya Müzesi ziyaretimiz sonrasında geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. AFYON Karayolu üzerinden İzmir’e ulaşıyoruz, Bir daha ki ROVER TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Rover Tur yol ikramları

*Rover Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Çelenk Ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (00:00)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (00:20)
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (23:00)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (23:05)
 • KARŞIYAKA ANIT (23:10)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (23:20)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (23:25)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (23:30)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (23:45)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (23:55)

Tur Hareket Tarihleri: 09 Kasım

 Kemal Paşa Cad. No:74/Z-1 Karşıyaka/İZMİR

 (0232) 332 19 12

 info@roverturizm.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
© 2020 Rover Turizm. Tüm hakları saklıdır