ABANT YEDİGÖLLER SAPANCA TURU

PAYLAŞ
Hareket Noktaları
6-12 Yaş Çocuk Fiyatlandırması
Bilgi Alınız. (kişi başı)
Tur Kategorisi
.
2 Gece 2 Gün
379.00

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

*07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilir.

*Paket tur programı kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

*Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

*Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

ABANT & YEDİGÖLLER&SAPANCA

BOLU-ABANT- YEDİ GÖLLER- SAPANCA

 

2 Gece 2 Gün

Tur Programı

  1. Gün:

 Siz değerli misafirlerimizi buluşma noklartın dan aldıntan sonra  yolculuğumuza başlıyoruz. Akhisar ve Susurluk’ta vereceğimiz molalarımızın sonrasında, sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra,

Bolu ilinin 42 kilometre kuzeyinde yer alan Yedigöller Milli Parkı’na gitmek üzere bizleri bekleyen minibüslerimiz ile buluşuyoruz. 1965 yılından beri milli park olarak koruma altına alınmış 7 heyelan set gölünden oluşmuş bu doğa harikasını geziyor, muhteşem florasının fotoğraflarını çekiyoruz. Rehberimiz eşliğinde yürüyüş yaparak sırasıyla Nazlıgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Deringöl, Seringöl ve Büyükgöl’ü görerek doğanın cömertçe bizlere sunduğu tüm güzelliklerin tadını çıkarttıktan sonra Yedigöller Milli Parkı’ndan ayrılarak, Karadeniz ile Marmara Bölgeleri’ni ayıran Bolu Dağı’nın oksijen dolu havası eşliğinde öğle yemeğimizi yedikten sonra, Bolu Merkezi Panoramik olarak görüp, Batı Karadeniz’in eşsiz manzaralarından bir diğeri Gölcük’e varıyoruz buradaki serbest zamanımızın ardından,  Bolu Çamlıçeşme otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

  1. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Doğa harikası Abant Gölü’ne varıyoruz. Abant Gölü etrafında yapacağımız kısa bir gezintiden sonra nilüfer çiçekleri ile bezenmiş gölün eşsiz manzarasını fotoğraflamak ve kısa bir yürüyüş yaparak doğayı daha yakından hissetmek için serbest zaman alıyoruz. Ardından yöresel ürünlerin satıldığı otantik pazardan dilersek yöresel ürünler alarak ,Günümüze tektonik oluşum göllerinin en güzel örneklerinden birisi olan Sapanca Gölü kıyısında mola vererek devam ediyoruz. Göl kenarında dileyen misafirilerimiz yürüyüş yapabilir dileyen misafirlerimiz kahvelerini yudumlayabilir. Ardından İzmir’e geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Gerekli molaların ardından İzmir’e ulaşıyoruz ve bir daha ki Rover TUR gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

Kalkış Yerleri:

  • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (21:30)
  • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (21:35)
  • GİRNE YUNUSLAR  (21:40)
  • KARŞIYAKA ANIT (21:45)
  • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (22:10)
  • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (22:30)

 

 Kemal Paşa Cad. No:74/Z-1 Karşıyaka/İZMİR

 (0232) 332 19 12

 info@roverturizm.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Yeni Turlardan İlk Sizin Haberiniz Olsun!

 (0232) 323 73 73

 info@roverturizm.com.tr

© 2021 Rover Turizm. Tüm hakları saklıdır